Zespół na wesele - Antares - Kielce


Zespół muzyczny Antares występuje od 2010 roku. Siedzibą zespołu jest Sokołów Podlaski w woj. mazowieckim. Zespół gra w całym kraju, a także zagranicą. Jest kapelą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i kompozytora, producenta muzycznego, multiinstrumentalisty, który profesjonalnie przygotował zespół do występów muzycznych i niekiedy z nim gra na imprezach.
Zespół muzyczny Antares specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez, najczęściej wesel, przygrywając do tańca covery znanych utworów z wielu okresów, hitów, które gwarantują dobrą zabawę. Zespół próbuje swych sił, nagrywając własne piosenki. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i znakomicie sprawdziła się na imprezach weselnych. Zespół Antares obsługuje także wesela anglojęzyczne.
Zespół prowadzi konferansjerkę, też w języku angielskim, prowadzi zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, a na weselach tradycyjne oczepiny (w ofercie starannie wyselekcjonowane, na wysokim poziomie, liczne zabawy, z autorskimi zmianami, do wyboru przez Młodą Parę).
Zespół służy również ofertą oprawy muzycznej imprez innych niż wesela, takich jak: rodzinne imprezy okolicznościowe (jubileusz ślubu, urodziny itp. ), konferencje, eventy firmowe, imprezy z racji otwarcia różnych obiektów, karnawałowe, festyny, bale sylwestrowe, imprezy plenerowe – pikniki, studniówki i inne.

Ocena: 2.3/10 (3 głosów)

Zespół na wesele - Antares - KielcePodlinkuj stronę antares.muzia.pl:

Zespół na wesele - Antares - Kielce

Ocena moderatora:

  • Currently 10.00/10

Ocena: 10.0/10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2 Odwiedziny bing 7

Komentarze:

Dotychczas wpis nie został skomentowany, zapraszmy do wyrażenia swojej opini

Nick:
Strona WWW:
(nieobowiązkowe)
Komentarz:
Token:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

facebook